Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/10/С.-Менчекури-Храмове-свято-8-300x225.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
АРХІПАСТИРСЬКИЙ ВІЗИТ ДО С. МЕНЧЕКУРИ ВЕСЕЛІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

9 жовтня 2017 року, в день пам`яті святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова, Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський з архіпастирським візитом відвідав село Менчекури Веселівського району Запорізької області. Його Преосвященство прибув на храмове свято місцевої громади Свято-Іоано Богословського храму Української Православної Церкви Київського Патріархату на запрошення настоятеля парафії протоієрея Мар`яна Нестера.

Преосвященніший Архіпастир очолив Божествену Літургію свят. Іоана Золотоустого. Владиці співслужило численне духовенство Запорізької єпархії та клірик Херсонської єпархії архимандрит Никон, який з благословення Преосвященнішого Єпископа Фотія та з благословення Високопреосвященнішого Даміана Архієпископа Херсонського і Таврійського передав, на постійне перебування, велику святиню – ковчег з частичками мощей святих преподобних: Нестора – літописця, Аліпія – іконописця та Ісаї – чудотворця затворника, які перебувають у ближніх печерах Свято – Успенської Києво – Печерської Лаври.

Після Богослужіння весь собор духовенства відслужили молебень, заспівали величання і приклонилися до мощей святих, які тепер постійно будуть перебувати у храмі Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова села Менчекури Веселівського району Запорізької області.