Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/10/Круглий-стіл-про-єдність-Церкви-1-300x200.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
В ЗАПОРІЖЖІ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ (ДИСКУСІЯ) НА ТЕМУ: “БІБЛІЯ ПРО ЄДНІСТЬ ЦЕРКВИ”

У середу 11 жовтня напередодні 14 жовтня – християнського свята Покрови Божої Матері, Дня захисника України, Дня українського козацтва та дня міста, в Запоріжжі у приміщенні Запорізької обласної бібліотеки відбувулося засідання круглого столу (дискусії) на тему: ” Біблія про єдність Церкви”.

З благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського у круглому столі взяв участь клірик Запорізької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату ієрей Діонісій Кравчук.

Захід відбувся з ініціативи Української Греко-Католицької Церкви.

Головними доповідачами були:

Отець Ігор Рябко – протоієрей Запорізької єпархії УПЦ (МП), профессор Класичного приватного університету м. Запоріжжя.

Отець Юрій Щурко – завідувач кафедри Біблійних наук УКУ, доктор богослів`я.

Модератор – отець Ігор Шабан, голова Комісії УГКЦ сприяння єдності християн, доктор богослів`я.

Все частіше у нашому суспільстві обговорюється генеза та перспектива ідеї Єдиної Помісної Церкви в Україні та набуття українськими Церквами нового канонічного статусу. Метою проведення круглого столу була спроба розпочати обговорення тематики Єдиної Церкви, виходячи з головних та фундаментальних підстав християнства – тобто Біблії.