ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ УНІКАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ “ХРИСТИЯНСЬКА СПАДЩИНА НАШОЇ ЗЕМЛІ”

ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ УНІКАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ “ХРИСТИЯНСЬКА СПАДЩИНА НАШОЇ ЗЕМЛІ”

13 жовтня на території Національного заповіднику “Хортиця” в приміщенні Свято-Покровського храму Запорізької єпархії УПЦ КП відбулося відкриття виставки “Християнська спадщина нашої землі”.

У відкритті виставки взяли участь керуючий Запорізькою єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату Преосвященніший Фотій, єпископ Запорізький і Мелітопольський та настоятель Свято-Покровського храму на території музейного комплексу “Запорозька Січ” ієрей Віктор Ткач.

Нову виставку “Християнська спадщина нашої землі” презентували Національний заповідник “Хортиця” та відомий колекціонер та дослідник християнської історії України Віктор Векленко з нагоди найшанованішого для запорізьких козаків свята Покрови Пресвятої Богородиці та у зв`язку з проведенням VIII Всеукраїнського козацького фестивалю “Покрова на Хортиці”.

Виставку представляє єдиний в Україні і Східній Європі Музей Хреста. На виставці представлено понад 400 експонатів з 14 областей України. Українські натільні і нагрудні хрести, православні, католицькі і греко-католицькі вироби, розмаїття культової пластики з усіх регіонів держави та різних християнських конфесій нашої країни XVII – XIX стт.

Значна частина експонатів пов`язана з часами існування запорізького козацтва, тому Січова церква є найбільш органічним місцем для презинтації данної виставки.

Експозиція триватиме з 13 жовтня по 12 листопада 2017 року.

Фото: ФОТОСЛУЖБА АГЕНТСТВА “УНІАН”

There is no slider selected or the slider was deleted.