ГВАРДІЙЦІ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО ЩОРІЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ “ПОКРОВА НА ХОРТИЦІ”

ГВАРДІЙЦІ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО ЩОРІЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ “ПОКРОВА НА ХОРТИЦІ”

14 жовтня на Запорізькій Січі, що на острові Хортиця, пройшов восьмий щорічний фестиваль «Покрова на Хортиці». Традиційно, у цей день на Хортиці святкували і День Українського Козацтва, День Захисника України та День визволення міста Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників.
Військовослужбовці 9-го полку оперативного призначення відвідали святкування та прийняли участь у Божественій Літургії, по запрошенню капелана військової частини 3029 НГУ, ієрея Віктора Ткача, який являється настоятелем цього храму Покрови Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Київського Патріархату. Богослужіння закінчилось молитвою за мир в Україні та її воїнів.
Після літургії розпочалась урочиста церемонія з привітальними виступами влади міста Запоріжжя та області, а також нагородження військовослужбовців та волонтерів Запоріжжя та області за вагомий внесок у розвиток Запоріжжя, за патріотизм та любов до рідного краю. Серед відзначених військовослужбовцем були і представники 9-го полку оперативного призначення, яких Українська Православна Церква Київського Патріархату відзначила медалями «За жертовність і любов до України».
«Вітаємо всіх зі святом! Зичимо любові та міцного здоров’я усім запоріжцям. Любіть Україну та не дозволяйте нікому кривдити наш народ. Ми дуже сильна нація! Сьогодні чудовий, та дуже визначний день для кожного українця…» – зазначив майор Ігор Лєдєнцов.
По завершенню урочистої церемонії гості свята та гвардійці військової частини 3029 НГУ пройшли Хресною Ходою до Козацького кола, що розташоване неподалік від Запорізької Січі, де розпочиналась святково-розважальна програма фестивалю: виступи козацької школи бойового мистецтва “Спас”, театралізоване дійство у виконанні акторів Академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.А.Магара та багато іншого.

За матеріалами офіційної сторінки на facebook частини 3029 НГУ.

There is no slider selected or the slider was deleted.