В МЕЛІТОПОЛІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ ТА КОЗАКИ РОЗПОЧАЛИ ВІДЗНАЧАТИ СВОЄ СВЯТО З МОЛИТВИ

В МЕЛІТОПОЛІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ ТА КОЗАКИ РОЗПОЧАЛИ ВІДЗНАЧАТИ СВОЄ СВЯТО З МОЛИТВИ

У День захисника України і День українського козацтва на площі Перемоги в місті Мелітополі зібралися учасники АТО, козаки мелітопольського і азовського куренів, духовенство Мелітопольського благочиння Запорізької єпархії УПЦ КП а також представники громадських організацій, які, власне, і організували цю акцію.

З благословення Преосвященнішого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського  молебень очолив благочинний Мелітопольського району, настоятель храму Святого Апостола Андрія Первозванного протоієрей Ігор Маркович у співслужінні настоятеля Свято-Кирило-Мефодіївського храму м. Мелітополя прот. Валерія Колесника та клірика Мелітопольського благочиння ієрея Віталія Гудими.

Присутні вшанували пам’ять полеглих захисників України хвилиною мовчання, заспівали гімн і помолилися за мир.

За словами одного з організаторів акції Олекси Ревенка, почати з молитви вирішили, оскільки так козаки починали будь-яку справу. А сама акція організована з метою зібрати разом людей, які захищали і захищають нашу державу, поспілкуватися і пройти маршем під прапорами, щоб нагадати громадянам про свято.

– Щоб цей день став вихідним, ми домагалися з самого початку незалежності України. Тепер держава це зробила. Але багато людей це ще не прийняли і не сприймають цей день як свято. В конституції написано, що кожен громадянин України повинен захищати свою державу, кожен є захисником.

Багато тут присутніх служили в АТО, а ті, кому не дозволяє здоров’я, відстоюють справедливість в громадських організаціях. Я хочу підкреслити, що ми захищаємо не Президента, не політику уряду, ми захищаємо Україну, – сказав Олекса Ревенок.

Після молитви присутні вишикувалися в колону і під прапорами пройшли в парк культури і відпочинку ім. Горького, де їх чекало безліч святкових заходів.

Там же вони стали готувати куліш, щоб безкоштовно пригостити городян, одночасно проводячи для бажаючих майстер-клас з приготування цієї страви.

There is no slider selected or the slider was deleted.