ЗАХОДИ ПРИСВЯЧЕНІ ДНЮ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ У МЕЛІТОПОЛІ

ЗАХОДИ ПРИСВЯЧЕНІ ДНЮ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ У МЕЛІТОПОЛІ

Починалося все урочисто-сумно, але під кінець захід вже став урочисто-піднесеним – з таким настроєм сьогодні в Мелітопольській РДА проходило зібрання, присвячене Дню захисника України і Дню українського козацтва.

Хвилина мовчання за загиблими в АТО, пісні про матір, що чекає сина з війни, від якого у неї залишилася тільки сорочка-вишиванка … Таким настроєм починалося зібрання. Але потім прозвучало з вуст Олександра Мангула, глави Мелітопольської РДА: «Я бажаю всім миру, але миру тільки після нашої повної, тотальної перемоги!». Ці слова стали початком під`йому наснаги. Волонтери, добровольці і герої АТО, ветерани Другої Світової війни і козаки з Спілки Громадських організацій «Мелітопольського Козачого полку» вже говорили про перемогу, яка потрібна нам як запорука миру.

Приємно було бачити, що жіноче обличчя війни теж не забуте, адже з трьохсот наших земляків, учасників АТО, 11 – жінки. Не забули відзначити і дружину героя АТО Олексія Грищенка, який після важкого поранення пересувається в інвалідному візку. Його дружину Надію, яка вже кілька років бореться разом з ним і бореться за нього, також відзначили на цьому святі. Та й волонтери – це, в основному, жінки, які допомагають країні, своїм чоловікам, перемогти ворога.

З благословення Преосвященнішого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського у заходах взяли участь благочинний Мелітопольського району Запорізької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату протоієрей Ігор Маркович та настоятель храму святих Кирила і Мефодія м. Мелітополя прот. Валерій Колесник.

Отець Ігор сказав, що воїни в АТО виконують одну з найважливіших заповідей Божих – вони шанують таким чином своїх батька і матір, свою Батьківщину.

Значною мірою посприяли святковому настрою і виступи артистів району, особливо два тріо з Фруктовского і Новенского ДК.

Коли урочисті збори вже завершувалося, мало хто з присутніх на ньому сумнівався – наше діло праве і перемога буде за нами!

There is no slider selected or the slider was deleted.