Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/10/У-зоні-АТО-привітали-гвардійців-із-святом-300x201.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
КЛІРИК ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ У ЗОНІ АТО ПРИВІТАВ ГВАРДІЙЦІВ ЗІ СВЯТОМ ПОКРОВИ ТА ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

В зоні АТО пройшли урочисті заходи угруповання НГУ по святкуванню Дня захисника України.
В урочистій обстановці пройшли заходи присвячені Дню захисника України, Українського козацтва та святої Покрови Пресвятої Богородиці.
Привітання відбулося словами вдячності, нагородами Президента України, заохоченням Командувача НГУ, грамотами та подяками за службу.
Також, капелан військової частини 3033 НГУ, клірик Запорізької єпархії УПЦ КП протоієрей Анатолій Кусик, з благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського, провів молебень за Україну та окропив захисників. Загиблих військовослужбовців об’єднання в ході АТО вшановано хвилиною мовчання.
Свято мужніх та хоробрих захисників Вітчизни за особливих обставин потребує особливої уваги. Крім того, хочеться висловити вдячність та повагу всім тим хто стоїть на захисті спокою держави.