Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/10/74-а-річниця-визволення-Токмака-5-300x225.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
74-А РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ ТОКМАЧЧИНИ ВІД НІМЕЦЬКО-ФАШИСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

19 жовтня у селі Благодатне пройшли заходи, присвячені 74-й річниці вигнання нацистських окупантів із населених пунктів Токмацького району «Країни серце не забуде ваш подвиг солдатський, звитяжний».

З благословення Преосвященнішого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського та на запрошення Токмацької РДА, у заходах взяв участь намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря ігумен Пахомій Безгалов.  Заходи присвячені 74 річниці визволення Токмаччини від немецько-фашистских загарбників проходили на території Меморіального комплексу у селі Благодатне. Перед початком заходив отець Пахомій відслужив панахиду за загиблими захистниками украіїнськой землі. Після заходів в селі Благодатному Свято-Миколаївський монастир, який ще знаходиться на стадії будівництва, відвідав перший заступник голови Токмацькоії районноії ради Матвієнко В.В. та голова Новопрокоп’ївської сельської ради Бут Н.В. разом з одночельчанами і прихожанами монастирського храму.