ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У БОГОСЛУЖІННІ ПРИСВЯЧЕНОМУ 22-Й РІЧНИЦІ ІНТРОНІЗАЦІЇ СВЯТІЙШОГО ПАТРІАРХА ФІЛАРЕТА

ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У БОГОСЛУЖІННІ ПРИСВЯЧЕНОМУ 22-Й РІЧНИЦІ ІНТРОНІЗАЦІЇ СВЯТІЙШОГО ПАТРІАРХА ФІЛАРЕТА

22 жовтня 2017 року Українська Православна Церква Київського Патріархату відзначає 22-гу річницю інтронізації свого Предстоятеля – Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Отож з нагоди свята на богослужіння до Володимирського кафедрального собору столиці прибули архієреї УПЦ Київського Патріархату. 21 жовтня відбулося Всенічне бдіння, яке очолив Його Святість у співслужінні єпископату.

22 жовтня зранку у Володимирському соборі відбулася урочиста Божественна літургія. Як і напередодні, Предстоятелю співслужив єпископат Церкви і численне духовенство Києва та інших єпархій України.

Під час Богослужіння, Святійшому Патріарху співслужив і керуючий Запорізькою єпархією Преосвященніший Фотій, єпископ Запорізький і Мелітопольський.

Наприкінці літургії було звершено подячний молебень, який очолив Предстоятель Церкви. Завершуючи молебень, Святійший Владика помолився з духовенством та вірними до Всевишнього Бога про визволення України від ворогів.

ВАША СВЯТОСТЕ!

Редакція сайту, духовенство та миряни Запорізької єпархії УПЦ КП щиро вітаємо Вас з Днем Вашої Інтронізації!

Молитовно зичемо Вам душевного та тілесного здоров’я, наснаги та допомоги Божої у Вашому архіпастирському служінні на ниві утворення в Україні єдиної Помісної Української Православної Церкви.

Нехай Всемилостивий Господь завжди оберігає Вас і Вашу паству та допомагає Вам своїми ласками та щедротами.

Многії і благії літа Вам!

There is no slider selected or the slider was deleted.