ПІД МЕЛІТОПОЛЕМ ПЕРЕЗАХОРОНИЛИ ВОЇНІВ-ВИЗВОЛИТЕЛІВ

ПІД МЕЛІТОПОЛЕМ ПЕРЕЗАХОРОНИЛИ ВОЇНІВ-ВИЗВОЛИТЕЛІВ

23 жовтня у Мелітопольському районі віддали шану загиблим героям на лінії “Вотан”.

Тоді сотні танків, гармат і майже півмільйона бійців пішли в наступ і змусили ворога залишити наші міста і села, а в пам’ять про ті події на схилі пагорба біля підніжжя монумента розмістилися слова подяки: «Дякуємо за подвиг!».

В цьому році центральною подією стало перепоховання останків ще сорока воїнів, які загинули при прориві ворожих позицій. Олександр Мордик, голова Мелітопольського райради, вшанував їх пам’ять під час свого виступу, так само вчинили і всі, що виступали слідом за ним – Володимир Журавльов (перший заступник голови РДА), майор Олег Зайдель (заступник воєнкома).

У заходах присвячених цій події та в процесі перепоховання останків загиблих воїнів, з Благословення Преосвященнішого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського, взяли участь клірики Мелітопольського благочиння. Очолив чин панахиди за загиблими героями благочинний району протоієрей Ігор Маркович, якому співслужили настоятель Свято-Кирило-Мефодіївського храму м. Мелітополя прот. Валерій Колесник та клірик Мелітопольського благочиння ієрея Віталій Гудима.

Ветеранам – найбільша повага, адже вони єдині, хто сидів на мітингу. Зліва від ветеранів були вишикувані школярі місцевої Мордвинівської школи, праворуч – гості з Маріуполя разом з політиками, чиновниками, активістами. На вітрі майоріли десятки прапорів – два державних, один – Мелітопольського району, а решта – це прапори Мелітопольського полку азовських козаків, ветеранських організацій району та ветеранів Маріуполя. Цьому приморськогму місту завжди приділяється багато уваги під час проведення заходів по звільненню Мелітопольщини, тому що війська, які визволяли цей район, складалися в основному з призовників з Маріуполя. І полита наша земля кров’ю маріупольців також щедро…

ВІЧНАЯ ПАМ`ЯТЬ ЗАГИБЛИМ ВОЇНАМ!

За матеріалами mv.org.ua

There is no slider selected or the slider was deleted.