Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/10/Збір-капеланів-УПЦ-КП-Київ-4-300x186.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
КАПЕЛАН ВІД ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ ВЗЯВ УЧАСТЬ У РОБОЧІЙ ЗУСТРІЧІ ВІЙСЬКОВИХ СВЯЩЕНИКІВ УПЦ КП З ПРЕДСТАВНИКАМИ КАПЕЛАНСЬКОЇ СЛУЖБИ США

26 жовтня 2017 року в Київській православній богословській академії зі спільної молитви розпочалась робоча зустріч військових священиків Української Православної Церкви Київського Патріархату та представників капеланської служби Єврокомандування США в Європі.

Зустріч відбулася під головуванням Патріаршого намісника, митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія, Голови Синодального управління військового духовенства УПЦ КП митрополита Іоана та начальника служби з питань військового духовенства Національної гвардії України полковника Олександра Іздепського.

З благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського, у робочій зустрічі взяв участь військовий священик від Запорізької єпархії, капелан військової частини 3029 НГУ, настоятель Свято-Покровського храму на Хортиці ієрей Віктор Ткач.  

Від капеланської служби Єврокомандування США в Європі були присутні: полковник Барс Едісон, головний капелан армії (сухопутних військ) США в Європі; підполковник Вільям Харрісон, капелан операцій та планування армії (сухопутних військ) США в Європі; підполковник Ерл Бауерс, головний навчальний капелан 7-ої армії США.

В рамках робочої зустрічі були обговорені питання про роль українського капелана та капеланів США, спільні напрямки та завдання у їх діяльності, подальше співробітництво між капеланськими структурами країн НАТО та Євросоюзу.