У БЕРДЯНСЬКОМУ ПРИКОРДОННОМУ ЗАГОНІ ОСВЯТИЛИ КАПЛИЦЮ

Сьогодні 1-го Листопада 2017 року Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський з робочим візитом відвідав військову частину у якій дислокується Бердянський прикордонний загін. Його Преосвященство прибув на запрошення командування військової частини та старшого капелана Запорізької єпархії, благочинного Бердянського району протоієрея Степана Вилущака, який несе послух військового священика у цій частині. Під час візиту Владика Фотій освятив новозбудовану каплицю на честь Святого Миколая Чудотворця на території частини. В чині освячення Архіпастирю співслужили священнослужителі Бердянського та Токмацького благочинь.

Це як народження дитини, – розповів настоятель каплиці, капелан отець Степан Вилущак. – Ми створили одне з місць, де будуть славити ім’я Господнє. Ми разом з прикордонниками планували побудувати церкву кілька років тому – до війни. Реалізували свої задуми лише в цей час за допомогою наших меценатів, дай їм Бог здоров’я, – з посмішкою на обличчі згадує священнослужитель.

Ідею військових капеланів вдалося втілити в життя завдяки підтримці Олександра Пономарьова та бердянських промисловців. До слова, народний депутат і підприємство «Бердянський райагропромснаб» завжди допомагають захисникам країни: раніше промисловці ремонтували техніку прикордонникам, тепер – побудували каплицю.

Сьогодні під час урочистого відкриття та освячення каплиці на честь Святого Миколая Чудотворця були присутні військове керівництво, народні депутати Олександр Пономарьов та Сергій Валентіра, губернатор Запорізької області Костянтин Бриль і представники місцевої влади.

Сподіваюсь, ця каплиця полегшить тягар такої непростої, але дуже потрібної прикордонної служби, – звертаючись до прикордонників, сказав Олександр Пономарьов. – Адже завдяки вашим зусиллям люди нашого мирного міста можуть спати спокійно.

Під час урочистостей, Олександр Пономарьов та Костянтин Бриль передали прикордонникам державні нагороди від Президента України Петра Порошенка. Також командир Бердянського прикордонного загону Олександр Мартинюк вручив представникам влади нагороди за постійну підтримку військових.