МОЛЕБЕНЬ НА ЧЕСТЬ ПОВЕРНЕННЯ ВІЙСЬКОВИХ 55-Ї ОКРЕМОЇ АРТИЛЕРІЙСЬКОЇ БРИГАДИ З РОТАЦІЇ

Весело, насичено та  з молитвою зустріли військовослужбовців 2-го гаубичного артилерійського дивізіону 55 окремої артилерійської бригади, що повернулись після ротації до Запоріжжя.

Воїнів, що виконували поставлені завдання у зоні АТО більше десяти місяців, зустріли, разом з командуванням бригади, волонтери міста Запоріжжя та капелан 55-ї окремої артилерійської бригади ієрей Андрій Фоменко.

З благословення Преосвященнішого Фотія, Єпископа Запорізького і Мелітопольського, отець Андрій відслужив подячний молебень, що воїни вернулись живі і здорові та помолився за здоров`я тих військових, які зараз перебувають на передовій.

Під час офіційної частини зустрічі тимчасово виконуючий обов`язки командира частини, підполковник Ігор Немінський оголосив подяки та вручив грамоти найкращим військовослужбовцям дивізіону. Привітали з поверненням додому очільники ветеранської організації при 55-й окремій артилерійській бригаді – полковник Віктор Стаднік та полковник Юрій Могилевець. Подякував хлопцям за мирне небо над нами голова громадської організації сімей загиблих учасників АТО «Родина козацької звитяги» Микола Говоруха. Провів спільну молитву капелан артилерійської бригади отець Андрій.

Волонтери почастували бійців смачними піцами та іншими смаколиками і подарували дуже живу та яскраву концертну програму. Разом з гостями неповторний музичний супровід забезпечував військовий оркестр 55-ї окремої артилерійської бригади.

ЩИРО ДЯКУЄМО ХЛОПЦЯМ ЗА МИРНЕ НЕБО НАД ГОЛОВОЮ!

Зустріч військових з ротації