В ЗОНІ АТО КАПЕЛАН РАЗОМ З ГВАРДІЙЦЯМИ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ ПРИСВЯЧЕНИХ ДНЮ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД НІМЕЦЬКО-ФАШИСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

28 жовтня 2017 року військовослужбовці військової частини 3033 та 3056, які виконують завдання в зоні АТО, взяли участь у заходах до дня визволення України від німецько–фашистських загарбників в місті Волноваха та селищі Приазовське Донецької області. Під час проведення заходів військовослужбовці поклали квіти до пам’ятного обеліску загиблих воїнів у Другій світовій війні.

У заходах, з благословення Преосвященнішого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського, взяв участь клірик Запорізької єпархії, капелан частини 3033 Національної гвардії України протоієрей Анатолій Кусик.

– Народ, який пам’ятає минуле, має право на майбутнє, – зазначив капелан військової частини 3033 отець Анатолій після молитви за мир та спокій в нашій державі.

Під час вшанування героїв війни проти німецько–фашистських загарбників в селищі Приазовське, разом з гвардійцями віддав шану голова сільської ради Іван Білозірцев. Після покладання квітів, він подякував гвардійцям, які завітали, за мирне небо на головами українців.