ПРОТОІЄРЕЙ АНАТОЛІЙ КУСИК БЛАГОСЛОВИВ БІЙЦІВ ОСТАННЬОГО ПРИЗИВУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

11 листопада цього року поповнення призову 23-ї окремої бригади охорони громадського порядку Національної гвардії України прийняло Військову присягу на вірність українському народові. Ця значна подія відбулась на священній для кожного українця землі, колисці українського козацтва – острові Хортиця.
Зі словами привітання до військовослужбовців звернувся командир бригади полковник Андрій Каргаєв: «Гвардійці, прийняття військової присяги це дуже визначна подія в житті кожного чоловіка, адже приймаючи присягу ти даєш клятву в першу чергу собі, що ніколи не зрадиш своїх рідних, близьких і свій народ, клянешся, що будеш гідним захисником своєї Батьківщини, свого краю, своєї домівки, клянешся відстоювати свободу і незалежність всіх громадян України! У добру путь!»
Після урочистого ритуалу прийняття Військової присяги всіх присутніх привітали шановні гості свята – перший заступник голови Запорізької обласної Ради Єгор Семенков, заступник міського голови Анатолій Найда, голова ветеранської організації нашої частини полковник запасу Захаров Олександр Семенович. Зі словами батьківської настанови і щирими вітаннями до новоспечених гвардійців звернулась Ольга Лебідь – мама молодого воїна. А від особового складу навчального збору виступив солдат Андрій Валітура, який подякував за турботливе ставлення командирів та цікаве навчання військовій справі.
Військовий капелан частини – протоієрей Анатолій Кусик провів молебень та благословив гвардійців на гарну службу, а також провів освячення всіх присутніх. Кожен воїн отримав від святого отця натільний хрестик та освячену іконку-оберіг.
Далі увазі батьків та гостей свята було представлено показовий виступ молодих гвардійців, які продемонстрували прийоми рукопашного бою і самозахисту без зброї та зі зброєю.
По закінченню урочистостей командир бригади відповів на всі питання, які цікавили батьків, а також роз’яснив умови та порядок переходу на військову службу за контрактом. По прибуттю до місця дислокації всі бажаючі мали змогу оглянути територію військової частини, розташування, солдатську їдальню, і ознайомитись із побутовими умовами проходження строкової військової служби. Рідні та батьки були приємно здивовані умовами проживання та харчування своїх синів.