ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ ПРИСВЯЧЕНОМУ БОРОТЬБІ З ДИТЯЧОЮ НАРКОТОРГІВЛЕЮ В ЗАПОРІЖЖІ

“Кожен з нас повинен бути небайдужим”: в Запоріжжі 60 громадських організацій об’єдналися проти дитячої наркоторгівлі.

14 листопада, в Запоріжжі пройшов круглий стіл, присвячений боротьбі проти засилля наркоторгівлі в Запоріжжі.

У заході взяли участь представники міської, обласної влади, правоохоронних органів, релігійних організацій, а також декількох десятків громадських організацій міста. Участь у заході взяв керуючий Запорізькою єпархією Преосвященніший Фотій, єпископ Запорізький і Мелітопольський Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Організаторам і модератором круглого столу виступила відома запорізька журналістка і громадська активістка Інна Пенчук.

Головна проблема – наркоторгівля, що захлеснула запорізькі школи, ПТУ і вищі навчальні заклади. Багато, напевно, бачили, що постійно з’являються написи на стінах будинків, шкіл, зборів “фен, бошки, екстазі, спайс”. Це і є головна небезпека. В епоху електронних технологій, щоб замовити наркотик, необхідно буквально кілька хвилин. А використовуючи менедежер зашифрованих повідомлень «телеграм» відстежити постачальника наркотику вкрай важко.

Учасники поділилися результатами боротьби і висловили свої пропозиції щодо поліпшення ситуації.

Єпископ Запорізький і Мелітопольський УПЦ КП Фотій наголосив на єдності усіх церковних організацій Запоріжжя в питанні підтримки ініціатив спрямованих на припинення розповсюдження наркотиків серед дітей.
«Потрібно проводити пропаганду здорового способу життя і пояснювати наслідки вживання наркотиків. Якщо не працювати в цьому напрямку, то так можна позбутися і країни і свого народу. Адже діти це наше майбутнє », – зазначив Владика.