ВИХОВАНЦІ ЦЕНТРУ ДУХОВНОГО РОЗВИТКУ ДИТИНИ “ОБЕРІГ” ПАРАФІЇ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ОСИПЕНКО ЗДІЙСНИЛИ ЕКСКУРСІЮ ДО М. БЕРДЯНСЬК

ВИХОВАНЦІ ЦЕНТРУ ДУХОВНОГО РОЗВИТКУ ДИТИНИ “ОБЕРІГ” ПАРАФІЇ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ОСИПЕНКО ЗДІЙСНИЛИ ЕКСКУРСІЮ ДО М. БЕРДЯНСЬК
25 березня, з благословення Преосвященнішого Фотія, Єпископа Запорізького і Мелітопольского, вихованці Центру духовного розвитку дитини “Оберіг” (недільної школи) парафії Покрови Пресвятої Богородиці с. Осипенко, Бердянського благочиння здійснили екскурсію по маршруту с.Осипенко – м.Бердянськ – с.Осипенко з відвіданням Бердянського міського художнього музею імені І. Бродського і оглядовою екскурсією по місту Бердянську.Розпочалась екскурсійна подорож з молитви та благословення керівника Центру і настоятеля храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Осипенко о. Василія Турчака на щасливу дорогу. Впродовж подорожі туристична группа почула цікаву розповідь екскурсовода – директора Осипенківського краєзнавчого музею Олега Будяка про памятки природи і культури понад Бердою, які юні туристи могли бачити з вікон автобуса. Прозвучали вірші письменників-земляків Михайла Годенко «Море мое Азовское», та Ольги Будугай «Степові кургани».

В ході автоекскурсії по історичній частині Бердянська екскурсанти побачили багато цікавих архітектурних споруд, будинків традиційної забудови міста. Згодом юнацтво відвідало експозицію Бердянського міського художнього музею, де в ході змістовної і насиченої екскурсіїознайомилось з пам’ятками образотворчого мистецтва відомих живописців другої половини XIX — початку ХХ століття і традиційною народною творчістю: особливе зацікавлення в екскурсантів викликало знайомство з виставкою “Жіноча доля – вишитий рушник”, у якій представлено більше 30 рушників минулого століття із приватної колекції Лесі Демчук з Нового Роздолу і рушники вишивальниць Львівщини.

А на завершення подорожі відбулась пішохідна прогулянка Приморською площею, де юнацтво прийняло участь у квесті: «Визнач час за сонячним годинником» та з радістю загадували бажання на “Кріслі виконання бажань”, яке знаходилось поруч, а ще й виступили з імпровізованим концертом для містян, які в той час відпочивали поряд – заспівавши пісню «Ми сьогодні мандрували !».

Весь зворотній шлях всі захоплено ділились враженнями і творчими планами, висловили подяку водієві автобуса Володимиру Трояну за комфортну подорож. Разом з педагогами співали пісень, які нещодавно вивчали на заняттях, пригощалися смаколиками.

Екскурсія подарувала нашому дітям нові враження, багато естетичних вражень і позитивних емоцій, була цікавою та змістовною.