ПРОТОІЄРЕЙ ВАСИЛЬ ТЕРНО ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРЕЗЕНТАЦІЇ АЛЬМАНАХУ “УКРАЇНСЬКЕ ПАТРІОТИЧНЕ КОЗАЦТВО”

ПРОТОІЄРЕЙ ВАСИЛЬ ТЕРНО ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРЕЗЕНТАЦІЇ АЛЬМАНАХУ “УКРАЇНСЬКЕ ПАТРІОТИЧНЕ КОЗАЦТВО”
28 березня в прес-клубі Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України відбулася презентація нового альманаху “Українське патріотичне козацтво”. В новітній історії країни було створено засіб масової інформації як недержавний, та не бюджетний волонтерський проект. В наш час потрібна правдива інформація про минуле та сьогодення справжніх лицарів України.
На сторінках альманаху зі словами привітання звернувся єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, керуючий Запорізькою єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату з наступними словами: «Бажаю читачам альманаху «Українське Патріотичне Козацтво» бути спадкоємцями і продовжувачами духовних і моральних засад козаків-запорожців. Нехай оберігає вас Господь Бог та Пресвята Богородиця – берегиня козацького роду задля здійснення всіх ваших мрій в ім’я служіння народові рідної України».
Протоієрей Василь Терно, з благословення правлячого архієрея, привітав товариство з першим випуском альманаху та побажав плідної праці в інформаційному забезпеченні обороноздатності нашої держави.