БЛАГОЧИННИЙ ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ БЛАГОСЛОВИВ ПРИЗОВНИКІВ НА НЕСЕННЯ СЛУЖБИ В АРМІЇ

БЛАГОЧИННИЙ ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ БЛАГОСЛОВИВ ПРИЗОВНИКІВ НА НЕСЕННЯ СЛУЖБИ В АРМІЇ
12 квітня у Василівському Центрі культури та дозвілля відбулися урочисті заходи з нагоди відряджання призовників району на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.
Дана подія – завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.
Привітати юнаків завітали міський голова Людмила Цибульняк, керівники району, представники військомату, мобілізовані із зони дій в АТО, а також рідні та близькі.
З вітальними словами та найкращими побажаннями до призовників звернулися голова районної ради Денис Калінін та голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко.
Військовий комісар Василівського райвійськкомату Ігор Оніщук зачитав наказ про призов та підкреслив, що новобранців чекають суворі та нелегкі будні військової служби, які вимагатимуть від них самостійності та дисциплінованості, сумлінного виконання почесного обов’язку громадянина України, бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно, гідно, благородно.
Божого благословення на службу, з благословення Преосвященнішого Фотія, Єпископа Запорізького і Мелітопольського, побажав призовникам настоятель Свято-Покровського храму м. Василівка протоієрей Роман Садовий.
В цей день до лав Збройних Сил України проваджали 7 мешканців міста Василівка. Від міської ради їм було вручено подарунки.
До всіх привітальних слів, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися аматори Василівського Центру культури та дозвілля, які порадували присутніх своїми яскравими виступами.
Призовники в цей день були головними і , як один, одягнуть військову форму і стануть справжніми солдатами.