АНОНС! МОЛЕБЕНЬ ЗА УТВОРЕННЯ ЄДИНОЇ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ У СВЯТО-ПОКРОВСЬКОМУ ХРАМІ НА ХОРТИЦІ

АНОНС! МОЛЕБЕНЬ ЗА УТВОРЕННЯ ЄДИНОЇ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ У СВЯТО-ПОКРОВСЬКОМУ ХРАМІ НА ХОРТИЦІ

Дорогі браття і сестри! В ці дні Українська Церква та Українська держава переживають переломний момент у своїй історії!

17 квітня Президент України Петро Олексійович Порошенко написав офіційне звернення до Вселенського Патріарха із проханням надати Томос про автокефалію Православній Церкві в Україні.

Днями весь єпископат Української Православної Церкви Київського Патріархату підписав звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія з проханням надати Томос про автокефалію Православної Церкви в Україні. Аналогічне прохання також підписав єпископат Української Автокефальної Православної Церкви.

19 квітня Верховна Рада України підтримала звернення Президента Петра Порошенка та проголосувала ЗА звернення до Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія, щодо надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні.

У зв`язку з цими подіями Київський Патріархат звертається до всіх українських православних віруючих на Батьківщині та у Діаспорі із закликом підносити свої посилені молитви за Його Всесвятість Вселенського Патріарха Варфоломія, за Президента України Петра Порошенка, за успіх доброї справи та за Божу допомогу в ній, щоби Господь охоронив усіх працюючих від ворогів видимих і невидимих.

У Запоріжжі молебень за утворення Єдиної Помісної Української Церкви відбудеться 22 квітня в неділю у храмі Покрови Пресвятої Богородиці на о. Хортиця.

Молебень очолить керуючий Запорізькою єпархією Преосвященніший Фотій, Єпископ Запорізький і Мелітопольський.

Початок молебня о 14-00.

Усіх жителів та гостей міста Запоріжжя запрошуємо до спільної молитви за утворення Єдиної Помісної Української Церкви, за Його Всесвятість Вселенського Патріарха Варфоломія, за Президента України Петра Порошенка, за успіх доброї справи та за Божу допомогу в ній, щоби Господь охоронив усіх працюючих від ворогів видимих і невидимих, у Свято-Покровському храмі на території музейного комплексу “Запорозька Січ”.