ДЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ У ВАСИЛІВЦІ

ДЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ У ВАСИЛІВЦІ
17 квітня благочинний Василівського району протоієрей Роман Садовий, з благословення Преосвященнішого Фотія, Єпископа Запорізького і Мелітопольського, з нагоди професійного свята Дня пожежної охорони відвідав 15-Державну пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України у Запорізькій області.Настоятель Свято-Покровського храму УПЦ КП отець Роман відслужив молебень, окропив рятувальників та техніку святою водою, як символ захисту від незгод.

День пожежної охорони – свято тих, хто щодня приходить на допомогу іншим, рятує людські життя та зберігає матеріальні й культурні цінності людства.

Затверджений Указом Президента України №555 у 2013 році, День пожежної охорони став днем, коли свою повагу та вдячність висловлюють пожежним, які ризикуючи власним життям, сумлінно виконують свій професійний обов’язок.

На свято до Василівських рятувальників завітали, також, голова районної ради Денис Калінін, секретар Василівської міської ради Олександр Мандичев, перши1 заступник голови Василівської районної державної адміністрації Андрій Холоша, ветерани пожежної охорони та представники громадськості.

Гості подякували службовцям за високий професіоналізм та відданість справі, висловили теплі слова подяки й побажань безпечної служби.

З нагоди професійного свята, найстараннішим працівникам пожежної охорони вручено Почесні грамоти, Подяки та цінні подарунки від керівників районної влади та місцевого самоврядування.