ІЄРЕЙ АНАТОЛІЙ РЕВТОВ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ ПОВ`ЯЗАНИХ ІЗ ПРИБУТЯМ ДО ЗАПОРІЖЖЯ ПОТЯГУ ЄДНАННЯ “ТРУХАНІВСЬКА СІЧ”

ІЄРЕЙ АНАТОЛІЙ РЕВТОВ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ ПОВ`ЯЗАНИХ ІЗ ПРИБУТЯМ ДО ЗАПОРІЖЖЯ ПОТЯГУ ЄДНАННЯ “ТРУХАНІВСЬКА СІЧ”
16 квітня, у рамках Всеукраїнської патріотичної акції «Труханівська Січ» потяг єднання завітав до славетного Богомспасаємого міста Запоріжжя.У церемонії зустрічі та подальших анонсованих заходах пов`язаних з прибуттям потягу єднання, з благословення Преосвященнішого Фотія, Єпископа Запорізького і Мелітопольського, взяв участь клірик Свято-Троїцького кафедрального собору міста Запоріжжя ієрей Анатолій Ревтов.

Потяг єднання “Труханівська Січ” вже вчетверте прибув до міста Запоріжжя.

Цього року, в рамках заходів, «Труханівців» зустрічали на залізничному вокзалі «Запоріжжя-1», де вони прийняли участь у урочистому відкритті меморіальної дошки на честь Українських Січових стрільців, що у квітні 1918 року звільнили Олександрівськ (після 1921 р. – м. Запоріжжя) від більшовиків. У церемонії відкриття меморіальної дошки, окрім учасників патріотичної акції, взяли участь представники Запорізької Міської та Обласної адміністрацій, військові, духовенство УПЦ КП та УГКЦ, громадські діячі та просто не байдужі жителі міста. Під час відкриття меморіальної дошки, отець Анатолій освятив пам`ятний знак.

Після заходів на центральному залізничному вокзалі “Труханівці” прибули до 9-го полку оперативного призначення НГУ з метою вшанування загиблих військовослужбовців військової частини 3029 НГУ, які загинули під час виконання бойових завдань на сході України. У частині, під час заходів, священник відслужив панахиду за загиблими бійцями.

Далі для гостей частини влаштували екскурсію по військовому містечку, гвардійці продемонстрували цивільним виставку озброєння та техніки, які наразі використовує 9 полк оперативного призначення НГУ.

Приємною несподіванкою та родзинкою візиту «труханівців» до військової частини 3029 НГУ став концерт музичного гурту «3029», який гвардійці-строковики влаштували у клубі частини. Гості були приємно вражені та перегляд концерту супроводжувався бурхливими оплесками. Пасажирів потягу «Труханівська Січ» настільки вразив виступ військових музикантів, що ті просили їх грати на біс та постійно фотографувались з бійцями.

Патріотичний проект «Труханівська Січ» розпочато у квітні 2016 року за ініціативою Президента України щодо укріплення національної єдності. За цей час, через всю Україну, мандрувало 11 потягів та понад 2 тисячі школярів, студентів, учасників АТО з різних куточків нашої країни.