НАСТОЯТЕЛЬ СВЯТО-ПОКРОВСЬКОГО ХРАМУ БЛАГОСЛОВИВ ЧЕРНІВЕЦЬКИХ ГВАРДІЙЦІВ, ЯКІ ПРИЙНЯЛИ ПРИСЯГУ НА ХОРТИЦІ

НАСТОЯТЕЛЬ СВЯТО-ПОКРОВСЬКОГО ХРАМУ БЛАГОСЛОВИВ ЧЕРНІВЕЦЬКИХ ГВАРДІЙЦІВ, ЯКІ ПРИЙНЯЛИ ПРИСЯГУ НА ХОРТИЦІ

Сьогодні на оглядовому майданчику острова Хортиця 18 гвардійців весняного призову I-2018 9 полку оперативного призначення Національної гвардії України урочисто склали військову Присягу на вірність українському народові. Про це повідомляє 061.

Ряди Нацгвардії сьогодні поповнили хлопці з Чернівецької та Запорізької областей.

Ритуал складання Військової присяги традиційно почався з виносу Бойового Прапора військової частини 3029 НГУ і державного гімну. Після чого молоді бійці поклялися ніколи не змінювати українського народу і віддано йому служити.

У заходах, з благословення Преосвященнішого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського, взяв участь настоятель Свято-Покровського храму на о. Хортиця, капелан військової частини 3029 ієрей Віктор Ткач.

Після складання присяга священнослужитель благословив бійців НГУ, окропив їх святою водою та побажав гарної та легкої служби в лавах Національної гвардії України. 

Командир 9 полку оперативного призначення НГУ полковник Олександр Хоменко привітав молодих гвардійців, побажав всім витримки. Присяга завершилася виступом оркестру військової частини 3029 Нацгвардії України.