МАЙСТЕР КЛАСИ ВІД ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ КП НА ЩОРІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ СІМ`Ї У ЗАПОРІЖЖІ

МАЙСТЕР КЛАСИ ВІД ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ КП НА ЩОРІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ СІМ`Ї У ЗАПОРІЖЖІ

2 червня в Запоріжжі, вже традиційно, відбувся щорічний «Фестиваль сім’ї».  «Щаслива родина – міцна країна» – саме під таким гаслом захід пройшов цього року. Метою проведення фестивалю є ствердження сімейних цінностей, їх укріплення і підтримка з боку держави.

Запорізька Єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату також взяла участь у данному заході, організувавши разом з майстринями Запоріжжя локацію декоративно-ужиткового мистецтва.

Під час майстер класу усі відвідувачі заходу, як дорослі так і діти мали змогу спробувати або навіть навчитись мистецтву створення ляльок-мотанок, подивитись на процес створення шедеврів Петриківського розпису і навіть самим спробувати щось намалювати такою технікою. Меншим дітям дали можливість проявити свою фантазію та створити малюнки з пластеліну.

Фестиваль сім`ї видався дуже маштабною подією, яку відвідали тисячі жителів та гостей міста Запоріжжя. Зважаючи на таку кількість людей, локація декоративно-ужиткового мистецтва організована Запорізькою єпархією УПЦ КП завжди була заповнена відвідувачами різного віку. Усі хто брав участь або просто дивився за створенням шедеврів народного мистецтва залишились задоволеними та отримали додаткову порцію натхнення.

Преосвященніший Фотій, Єпископ Запорізький і Мелітопольський щиро дякує всім хто долучився до участі у Фестивалі і підтримав ствердження та укріплення істиних сімейних цінностей – “Нехай Господь береже українські родини, їх міцність та добробут, дарує їм щиру любов та посилає благословення на всіх нас.”