В БЕРДЯНСЬКУ ОСВЯТИЛИ МІСЦЕ ПІД БУДІВНИЦТВО ХРАМУ НА ЧЕСТЬ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ “НЕОПАЛИМА КУПИНА”

В БЕРДЯНСЬКУ ОСВЯТИЛИ МІСЦЕ ПІД БУДІВНИЦТВО ХРАМУ НА ЧЕСТЬ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ “НЕОПАЛИМА КУПИНА”

3 червня, Преосвященніший Фотій, Єпископ Запорізький і Мелітопольський з архіпастирським візитом відвідав південну перлину Запорізької області – місто Бердянськ.

Як анонсувалося раніше, Його Преосвященство у співслужінні духовенства Запорізької єпархії УПЦ КП очолив молебень та звершив чин освячення землі під будівництво храму. Церква буде збунована в районі Східного проспекту м. Бердянська. На місці спорудження храму зусиллями духовенства, військових, меценатів та місцевої громади був встановлений хрест.

Після чину освячення місця під храм, на цьому ж місці була звершена Божествена Літургія, яку очолив Преосвященніший Владика Фотій у співслужінні духовенства Запорізької єпархії.

На богослужінні духовенство та усі присутні помолились за цілісність України, за загиблих воїнів, які віддали своє життя в зоні АТО та за здоров`я тих хто зараз береже мирне небо над Україною.

Великий вклад в організацію заходу внесли військовослужбовці, які дислокуються у м. Бердянськ, адже у храмі, який у майбутньому буде збудований у місті, будуть займатись душпастирською опікою не лише місцевої громади та мирян, а саме військовослужбовців. І палатка в якій звершувалась Літургія надана і встановлена саме військовими.

Сама подія освячення землі під будівницто храму у Бердянську – це значний крок для становлення та розвитку Запорізької єпархії УПЦ КП, адже за багато років, за різних причин, громадам УПЦ КП в Бердянську не виділялось жодного клаптика землі. І ось, нарешті, завдяки старанням та робіті Владики Фотія, Бердянська міська рада проголосувала та виділила релігійній громаді Української Православної Церкви Київського Патріархату землю для будівництва релігійної споруди, яку освятили в цей день.

Після освяченні місця під храм та встановлення хреста духовенство разом з вірянами та меценатами відвідали місце де планується створення Центру допомоги та реабілітації воїнів АТО. Владика Фотій провів молебень-благословення на початок робіт.

Захід відбувся за підтримки волонтерської організації “Захист” та громадської організації “Легіон Правди”.