ПОДАРУНОК СІЧОВІЙ ЦЕРКВІ НА О. ХОРТИЦЯ.

ПОДАРУНОК СІЧОВІЙ ЦЕРКВІ НА О. ХОРТИЦЯ.

10 липня 2018 р. Б. в приміщенні Запорізької обласної прокуратури Прокурор Запорізької області Валерій Романов подарував Запорізькій Єпархії УПЦ КП в особі Преосвященнішого Фотія, Єпископа Запорізького і Мелітопольського старовинну ікону Святого мученика Іоана Воїна для Свято-Покровського храму, який знаходиться на території музейного комплексу «Запорозька Січ» на острові Хортиця. Його Преосвященство подякував Валерію Петровичу за цінний подарунок і відзначив, що Січова церква стала духовним центром для військовослужбовців, небесним покровителем яких є Св. Іоан Воїн.

Хочемо окремо відзначити, що це є не перший подарунок від Прокуратури України для Січової церкви на о. Хортиця: це і старовинний іконостас подарунки від Генерального прокурора України Юрія Луценка а саме: старовинний іконостас, ікона Юрія Переможця і антикварну шаблю. Також від прокуратури Запорізької області раніше була подарована старовинна ікона Архистратига Михаїла. Це все свідчить про розуміння працівників прокуратури про важливість підтримки Української Церкви, як Церкви українського народу.

Нехай Покров Пресвятої Богородиці покриває від усякого зла всіх працівників прокуратури України, а всемилостивий Господь благословляє за молитвами Святого мученика Іоана Воїна, на подальше служіння Українському народу.