ХРАМОВЕ СВЯТО В СМТ. ЧЕРНІГОВКА

ХРАМОВЕ СВЯТО В СМТ. ЧЕРНІГОВКА

2 серпня, коли Свята Православна Церква вшановує день пам`яті Святого пророка Божого Іллі, Преосвященніший Фотій, єпископ Запорізький і Мелітопольський з архіпастирським візитом відвідав смт. Чернігівку Чернігівського району Запорізької області.

В цьому районному центрі на сьогоднішній день продовжується будівництво Свято-Іллінського храму Української Православної Церкви Київського Патріархату стараннями місцевого мецената – Андрія Владленовича Гогунського.

З нагоди храмового свята, на запрошення настоятеля митрофорного протоієрея Степана Вилущака, Його Преосвященство очолив Божествену Літургію у ще недобудованому храмі. Владиці співслужили настоятель та духовенство Запорізької єпархії.

Після богослужіння Преосвященніший Єпископ Фотій звернувся до вірян зі словами повчання у яких зокрема зазначив: “В усі часи були пророки і лжепророки, і нам потрібно стерегтися, щоб не попасти під вплив цех лжепророків сьогодення, які, діючи силою диявольською, наносять велику шкоду людським душам.” Зокрема Владика сказав: “Справжні пророки Божі звіщали людям Божу волю, і якщо когось зціляли або, навіть, возкрешали з мертвих, то робили це з Волі Божої і силою Божою, а лжепророки свої дії роблять з волі диявола і зовні може здаватись, що відбулось якесь чудо чи зцілення, чи позбавлення від якихось хвороб, але це все омана, бо хіба може добро людині зробити той хто її ненавидить, тобто диявол? – Звичайно, що ні! Тому всім нам необхідно стерегтися лжепророків, щоб через тимчасове полегшення тілесного не втратити вічного блаженства у Царстві Небесному”

На закінчення Владика привітав усіх з Храмовим святом та запросив до спільної світлини.

Храм Пророка Божого Іллі в смт. Черніговці знаходиться на останній стадії будівництва. Храм повністю поштукатурений зовні, зараз проводяться внутрішні оздоблювальні роботи, в скорому часі планується встановити іконостас та наповнити храм киотами з святими іконами. Меценати, настоятель храму та парафіяни мають велику надію, що до кінця цього року будівництво храму буде завершено та освячено. Нехай допоможа нам у цьому Господь за молитвами Пророка Божого Іллі.