АРХІПАСТИРСЬКИЙ ВІЗИТ ПРЕОСВЯЩЕННІШОГО ЄПИСКОПА ФОТІЯ ДО МІСТА БЕРДЯНСЬКА

АРХІПАСТИРСЬКИЙ ВІЗИТ ПРЕОСВЯЩЕННІШОГО ЄПИСКОПА ФОТІЯ ДО МІСТА БЕРДЯНСЬКА

17 вересня місто Бердянськ Запорізької області відзначило свій черговий День міста.

В цей день до Бердянська з архіпастирським візитом прибув Преосвященніший Фотій, Єпископ Запорізький і Мелітопольський. Його Преосвященство привіз із собою для молитовного поклоніння ікону Святої Великомучениці Варвари з частичкою Її святих мощей.

Богослужіння Владика Фотій очолив у Свято-Покровському храмі міста Бердянська. Архієрею співслужили настоятель церкви прот. Степан Вилущак, благочинний Бердянського району прот. Василь Турчак, намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря ігумен Пахомій Безгалов, а також інше духовенство Запорізької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. Під час Літургії возносились молитви ло Всемилостивого Господа за створення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви, за нашу державу-Україну, за мир в нашій країні та за воїнів, які захищають незалежність та сувернітет нашої землі в зоні ООС.

Після закінчення Божественної Літургії святителя Іоана Золотоустого Його Преосвященство з вітальним словом звернувся до духовенства та мирян, які брали участь у богослужінні. Владика Фотій привітав жителів Бердянська з днем міста та подякував усім присутнім за спільну молитву. У проповіді Архієрей розказав про сьогоднішній стан справ в Українському та Світовому Православ`ї, та про важливість і потребу щирої молитви кожного віруючого українця за створення в нашій державі автокефальної Церкви.

Далі всі присутні мали змогу помолитись до Святої Великомучениці Варвари перед її іконою з частичкою святих мощей. 

Святиня знаходилась у Свято-Покровському храмі м. Бердянська до 17-00 і весь цей час духовенство безперестанно возносило молитви до Святої Варвари та читало акафіст.

В цей день прикластись до святині йшли сотні жителів Бердянська з вірою та надією на покровительство Святої Варвари, ікона з мощами якої постійно перебувають у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Запоріжжя.