ОСВЯЧЕННЯ ХРЕСТА ПІД БУДІВНИЦТВО ХРАМУ У СЕЛІ АСТРАХАНКА МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

ОСВЯЧЕННЯ ХРЕСТА ПІД БУДІВНИЦТВО ХРАМУ У СЕЛІ АСТРАХАНКА МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

25-го вересня 2018 р. Б. Преосвященніший Фотій, Єпископ Запорізький і Мелітопольський з архіпастирським візитом прибув до Мелітопольського благочиння.

В цей день Його Преосвященство освятив хрест під будівництво храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці у селі Астраханка Мелітопольського району Запорізької області.

Владика Фотій відвідав вищезгадане селище на запрошення настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці протоієрея Валерія Колесника.

Під час чину освячення хреста Архієрею співслужили настоятель – отець Валерій, секретар Запорізької єпархії УПЦ КП протоієрей Василь Пасічник, благочинний Мелітопольського району протоієрей Ігор Маркович, благочинний Пологівського району ієрей Єлисей Міхненко та інше духовенство Мелітопольського району.

Після освячення хреста під будівництво храму Преосвященніший Владика Фотій з архіпастирським словом звернувся до духованства та присутніх мирян, наголосив на важливості храму в житті кожної людини та закликав Боже благословення на фундаторів та будівничих церкви.

Владика Фотій особисто подякував меценату – Шеремету Івану Васильовичу – місцевому фермеру, який надав землю та за свій власний кошт збирається будувати храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці.

Отець Валерій разом з Іваном Васильовичем презентували владиці вже готовий проект запланованого храму, тому будівництво планують розпочати вже найближчим часом.

Під час візиту до Мелітопольського благочиння, Преосвященніший Єпископ Фотій відвідав ще декілька парафій, а саме: перевірив стан робіт по будівництву храму у селі Костянтинівка та відвідав парафію Вознесіння Господнього у селі Вознесенівка.