ПРОТ. ВАЛЕРІЙ КОЛЕСНИК БЛАГОСЛОВИВ БІЙЦІВ, ЯКІ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНІ

ПРОТ. ВАЛЕРІЙ КОЛЕСНИК БЛАГОСЛОВИВ БІЙЦІВ, ЯКІ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНІ

Сьогодні 26 вересня в Мелітополі на вірність Україні склали присягу чоловіки від 20 до 58 років.

Саме вони в складі батальйону територіальної оборони будуть, в разі введення воєнного стану, захищати стратегічні об’єкти, розташовані на території міста Мелітополя і Мелітопольського району.

З благословення Преосвященнішого Фотія, Єпископа Запорізького і Мелітопольського у заходах взяв участь клірик Мелітопольського благочиння Запорізької Єпархії УПЦ КП, настоятель храму на честь Кирила і Мефодія м. Мелітополя протоієрей Валерій Колесник.

Отець Валерій благословив початок складання присяги, очолив молебень під час якого помолився за Богомбережену Україну, владу та військо Її, помолився за бійців, які складали в цей день присягу, та за всіх воїнів, які зараз захищають незалежність та сувернітет нашої країни в зоні проведення ООС.

Після складення присяги на вірність Україні та українському народу, священик благословив військовослужбовців в добру путь та окропив усіх святою водою.

В урочистій обстановці “офіційними” військовослужбовцями стали резервісти, з числа яких створено тербат.

Навчальні збори триватимуть п’ять днів. Зі службовцями тербата проведуть заняття з тактики, спецпідготовки, тактичної медицині, вогневої підготовки. Власне, проводяться збори в Мелітополі (і в усій Україні) в рамках командно-штабних навчань “Козацька воля”, які почалися вчора.