АНОНС. ДМИТРІВСЬКА БАТЬКІВСЬКА ПОМИНАЛЬНА СУБОТА

АНОНС. ДМИТРІВСЬКА БАТЬКІВСЬКА ПОМИНАЛЬНА СУБОТА

За Уставом Вселенської Православної Церкви напередодні дня пам`яті святого Дмитрія Солунського звершується заупокійне богослужіння, як і в день першої Вселенської Родительської Суботи, яка буває на м’ясопусній седмиці перед Неділею про Страшний Суд. Ця Родительська субота отримала назву Дмитрівська.

З цієї нагоди в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Запоріжжя в суботу 3 листопада буде відслужена Божественна Літургія після якої буде звершена панахидаПочаток Літургії 0 8-30. Панахиду очолить керуючий Запорізькою єпархією Преосвященніший Владика Фотій.

Всіх жителів і гостей міста Запоріжжя запрошуємо до спільної молитви за всіх від віку спочилих християн у Свято-Троїцькому кафедральному соборі.

За консультацією і зі всіма питаннями можна звертатись за телефоном: (0612) 95-16-81

Соборо Святої Трійці знаходиться за адресою м. Запоріжжя, вул. Святоволодимирська 101 а, зупинка транспорту Культурная.

Цього дня Церква особливо молиться про тих, хто помер та не отримав з якихось причин належного церковного відспівування.

Святитель Афанасій Сахаров, розмірковуючи про сенс Батьківських субот, під час яких поминаються усі спочилі — від наших днів до Адама, серед іншого зауважує: «Якщо б усі православні християни почали б молитися виключно тільки про своїх близьких родичів і друзів, якою б, за словом Євангелія, була б їхня винагорода? Адже й грішники люблять тих, хто їх любить… А головне – в тому разі, коли кожний молився б лише за своїх, поминання тривало б недовго – кілька десятиліть після смерті, лише доти, доки живі ті, хто знав і любив нас… Але саме для того, щоб подолати невблаганний час та помолитися дійсно за всіх од віку спочилих, навіть за тих, чиї імена вже стерлися з людської пам’яті століттями минулого, і встановлено в Православній Церкві традицію Батьківських поминальних субот».