ДИЯКОН ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ КП ОТЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ПОЛЬЧЕНКО ПРЕЗЕНТУВАВ НОВИЙ ПОЕТИЧНИЙ ЗБІРНИК

ДИЯКОН ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ КП ОТЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ПОЛЬЧЕНКО ПРЕЗЕНТУВАВ НОВИЙ ПОЕТИЧНИЙ ЗБІРНИК

В Запорізькій єпархії УПЦ КП є багато священнослужителів і кожному, протягом життя, Господь дає особливий талант, який надихає пастиря і тих хто оточує його.

1-го листопада відбулась особлива подія для жителів Запорізької області, міста Запоріжжя та міста Василівка – відбулась презентація чергової поетичної збірки, відомого у Запорізькому краю та за його межами, поета Олександра Польченка під назвою “Делла”. Поетичний вечір пройшов в актовій залі Запорізької Обласної Бібліотеки.

Особливості цій події додає те, що Олександр Польченко є кліриком Запорізької Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату і несе своє дияконське служіння в храмі Покрови Пресвятої Богородиці м. Василівка. Отець Олександр був рукоположений в сан диякона минулого року Керуючим Запорізькою Єпархією УПЦ КП єпископом Фотієм.

На запрошення автора (отця-диякона Олександра Польченка) поетичний вечір, пов`язаний з презентацією збірки “Делла”, відвідав Преосвященніший Фотій, Єпископ Запорізький і Мелітопольський. Розпочався вечір з вітального слова Владики. Єпископ Фотій подякував за запрошення, привітав отця Олександра з виходом чергової “і я впевнений не останньої” (Єп. Фотій) збірки віршів, також Владика наголосив, що дуже радий, що серед кліру Запорізької Єпархії є такі талановиті священнослужитлі та відзначив отця Олександра Архієрейською Благословенною грамотою.

На заході також були присутні благочинний Василівського району прот. Роман Садовий, намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря с. Виноградне ігумен Пахомій Безгалов та настоятель Свято-Миколаївської церкви м. Запоріжжя ієрей Діонісій Кравчук.

Поетичний вечір пролетів, як одна мить. Вірші декламував, як сам автор, так і присутні у залі поціновувачі творчості Олександра Польченка.

Вечір також пройшов у музичному супроводі приятеля о. Олександра, Заслуженого працівника культури України, Заслуженого артиста естрадного мистецтва України, співака Анатолія Сердюка.

Вірші Олександра Польченка позначені почуттям
любові до рідної природи, України. Вони стверджують ідеали добра і справедливості у сучасному світі. Поет володіє тонким ліризмом та своєрідністю поетичного світобачення.

Редакція сайту щиро вітає отця Олександра – поета, композитора і просто гарну і відкриту людину – з новим досягненням, з виходом у світ нової поетичної збірки та бажає отцю-диякону нових творчих здобутків.