КОМАНДА ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ КП З МІНІФУТБОЛУ ПОЧАЛА ІГРОВИЙ СЕЗОН З ПЕРЕМОГИ!

КОМАНДА ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ КП З МІНІФУТБОЛУ ПОЧАЛА ІГРОВИЙ СЕЗОН З ПЕРЕМОГИ!
У здоровому тілі – здоровий дух! Церква завжди підтримує в житті людей те, що допомагає їм у боротьбі з пристрастями та гріхами.Різні види спорту вигадані людством за багато тисячоліть не тільки для розваги, але і для здоровя, для зміцнення людського тіла. Адже навіть апостол Павло у посланні до Коринфлян вчить, що люди мають з повагою і любов`ю  ставитись до свого тіла, адже “Ваше тіло – храм Духа Святого, який живе у вас” (I Кор 6, 19).

Керуючись цими словами зі Святого Писання, для того, щоб вірні Київського Патріархату могли дбати про зміцнення свого тіла, з благословення Преосвященнішого Фотія, Єпископа Запорізького і Мелітопольського, у Запоріжжі була створенна Єпархіальна команда з міні-футболу. Зібрав та очолив футбольну команду “NIKA” клірик Запорізької Єпархії УПЦ КП, настоятель Свято-Покровського храму на Хортиці ієрей Віктор Ткач.

Вчора, 11 листопада, відбулись перші ігри сезону Молодіжної Футбольної Ліги Запоріжжя, і команда NIKA почала сезон з перемоги, обігравши команду суперника “Масив” з рахунком 2-1.

Редакція сайту щиро вітає гравців єпархіальної футбольної команди з перемогою та бажає подальших успіхів та досягнень на полі.