ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ В ХРАМІ НА ХОРТИЦІ ОЧОЛИВ ТАЇНСТВО ХРЕЩЕННЯ ДІТЕЙ ІЗ ЗАПОРІЗЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ В ХРАМІ НА ХОРТИЦІ ОЧОЛИВ ТАЇНСТВО ХРЕЩЕННЯ ДІТЕЙ ІЗ ЗАПОРІЗЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Хрещення – це таїнство входження до Церкви та народження для вічного життя у Царстві Божому. “Хто не народиться від води і Духа, не може увійти в Царство Боже”, – каже Ісус Христос у Євангелії (від Іоанна, 3:5). В посланні апостола Павла до Римлян хрещення називається співучастю у смерті та Воскресінні Сина Божого.

23 листопада 2018 року у Свято-Покровському храмі на території музейного комплексу “Запорозька Січ” відбулась знаменна подія.

В цей день у храмі на Хортиці було звершено таїнство Хрещення над дітьми з дитячих будинків міста Запоріжжя.

Таїнство Хрещення очолив керуючий Запорізькою єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату Преосвященніший Фотій, єпископ Запорізький і Мелітопольський. Владиці при звершенні Хрещення співслужили настоятель Свято-Покровського храму ієрей Віктор Ткач, секретар Запорізької Єпархії протоієрей Василь Пасічник та настоятель Свято-Миколаївського храму м. Запоріжжя ієрей Діонісій Кравчук.

Таїнство Хрещення прийняли виключно ті діти, які виявили на це бажання. В цей день одночасно було охрещенно вісім чад вихованців дитячих будинків міста Запоріжжя.

У проповіді єпископ Фотій привітав усіх охрестившихся з прийняттям таїнства Хрещення та Миропомазання та пояснив, що в таїнстві Хрещення прощаються всі скоєні до того гріхи, а охрещувана людина дає обіцянку жити надалі за заповідями Божими. Владика Фотій особливо попрохав діток бути слухняними, додержуватись заповідей Божих та мати любов до своїх друзів та ближніх. Для того, щоб нове покоління ще міцніше утверджувалось у вірі, архієрей подарував кожній новоохрещеній дитині молитовник та ікону Ангела охоронця.

Захід відбувся за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної держадміністрації та за сприяння ГО «Центр «Світ Очима Дітей» та ГО «Запорізька обласна федерація танців народів Кавказу» в рамках Міжнародного фестивалю мистецтв «Дивосвіт». 

Фотоzanoza-news.com