ЧИН ПОСТАВЛЕННЯ ХРЕСТА В СЕЛІ ОБІЛЬНЕ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧИН ПОСТАВЛЕННЯ ХРЕСТА В СЕЛІ ОБІЛЬНЕ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

23 листопада 2018 року Преосвященніший Фотій, єпископ Запорізький і Мелітопольський з архіпастирським візитом відвідав Мелітопольське благочиння Запорізької єпархії УПЦ КП.

Під час візиту, на запрошення настоятеля Свято-Кирило-Мефодівського храму м. Мелітополя протоієрея Валерія Колесника, владика Фотій завітав до села Обільне Мелітопольського району Запорізької області.

У селі Обільне керуючий Запорізькою єпархією УПЦ КП звершив чин поставлення хреста та освятив місце під будівництво храму на честь Архистратига Божого Михаїла. Його Преосвященству співслужило духовенство Мелітопольського благочиння, а також намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря ігумен Пахомій (Безгалов).

Після звершення чину поставлення хреста духовенство разом з присутніми місцевими жителями, не далеко від місця де планується побудувати храм, висадили алею липових дерев.

По закінченню урочистих заходів відбулась зустріч Преосвященнішого владики Фотія з головним меценатом, депутатом сільської ради, фермером Зінченко Сергієм Івановичем. Пан Сергій – людина, яка від щирого серця бажає побудувати у своєму рідному селі церкву. За словами мецената, після розмови з головою сільради та місцевими жителями вибір пав на Українську Православну Церкву Київського Патріархату, адже люди захотіли, щоб Церква і священнослужитель, який буде займатися душпастирською опікою жителів був дійсно щирим патріотом, а Церква була дійсно Українською по своїй сутності, а не тільки за назвою.

Після не довгих пошуків Сергій Іванович познайомився з отцем Валерієм Колесником, плідна праця з яким продовжується і сьогодні. Вже зареєстрована релігійна громада в селі Обільне, сільрада виділила землю під будівництво храму і ось Архієрей прибув на освячення цього місця під церкву, чим поклав початок будівництва.

Візит єпископа Фотія припав на знаменну дату для жителів села Обільне, адже в цей день село святкувало 90-ту річницю з дня заснування. Владика взяв участь у святкових заходах, які проходили у місцевому клубі, у вітальному слові Його Преосвященство подякував усім присутнім за такий теплий прийом та привітав усіх жителів з круглою датою з дня заснування села.