ПРОТОІЄРЕЙ АНАТОЛІЙ КУСИК БУВ ПРИСУТНІЙ НА РИТУАЛІ ПРОЩАННЯ КОМАНДИРА БРИГАДИ З БОЙОВИМ ПРАПОРОМ

ПРОТОІЄРЕЙ АНАТОЛІЙ КУСИК БУВ ПРИСУТНІЙ НА РИТУАЛІ ПРОЩАННЯ КОМАНДИРА БРИГАДИ З БОЙОВИМ ПРАПОРОМ

30 листопада 2018 року у військовій частині 3033 відбувся урочистий ритуал прощання командира 23 окремої бригади охорони громадського порядку Національної гвардії України з Бойовим Прапором бригади.

Наказом Командувача Національної гвардії України полковника Андрія Каргаєва призначено заступником начальника Південного ТрУ з громадської безпеки.

В цих заходах, з благословення Преосвященнішого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського, взяв участь капелан частини 3033 НГУ та клірик Свято-Троїцького кафедрального собору м. Запоріжжя протоієрей Анатолій Кусик.

Отець Анатолій подякував панові полковнику за його великий вклад у розвиток та життя бригади, за його службу Україні та українському народу. В цей день, з благословення Святійшого Філарета, Патріарха Київського і всія Руси-України, полковник Андрій Каргаєв нагороджений медаллю святого великомученика Юрія Переможця, нагороду командувач 23-ї бригади НГУ отримав з рук протоієрея Анатолія.  

«Хочу подякувати всьому особовому складу за сумлінну спільну службу. Ви всі назавжди залишатиметесь в моєму серці, душі та пам’яті, адже за стільки років служби в нашій бригаді, я знаю майже кожного. Бажаю не зупинятись на досягнутому та примножувати наші здобутки. Успіхів у службі, витримки і благополуччя вашим родинам. Прошу тільки про одне – цінуйте і бережіть один одного, гідно виконуйте свій військовий обов’язок та завжди повертайтесь до своїх домівок живими!» – з заключним словом виступив перед гвардійцями він.