СВЯЩЕННИКУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ЗВ`ЯЗКУ З ВАЖКОЮ ХВОРОБОЮ БАТЬКА!

СВЯЩЕННИКУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ЗВ`ЯЗКУ З ВАЖКОЮ ХВОРОБОЮ БАТЬКА!

ДОРОГІ БРАТТЯ ТА СЕСТРИ! ПУБЛІКУЄМО ОСОБИСТЕ ЗВЕРНЕННЯ ОТЦЯ АРТЕМІЯ САРАНЧІ, НАСТОЯТЕЛЯ ХРАМУ НА ЧЕСТЬ АРХИСТРАТИГА БОЖОГО МИХАЇЛА СЕЛА ДОЛИНСЬКЕ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ, ДО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ.

ЗАКЛИКАЄМО ПО МОЖЛИВОСТІ НАДАТИ ПОСИЛЬНУ ДОПОМОГУ.

Мене звуть Саранча Артем Олександрович. Я священни Православної Церкви України. До 2014 рогу жив та працював в оккупованному Луганську. Мій батько, Саранча Олександр Михайлович, також є священником ПЦУ, який народився і виріс у селі Микільске Луганської області. З 2000 року працював і допомогав у розбудові на той момент Київського Патріархату у місті. Був благочинним області. Так сталося що з початком війни ми втратили все що мали. Дві квартири, нашу і нашого дідуся, місце служіння, і все те що було для нас дорогим, у тому числі і могили наших предків. У 2014 році ми були вимушені біжати з Луганська, тому що на мого батька була оголошене “полювання”, за те що він виступав на боці Українського сувірінітету, і Української церкви. Починаючи з 2014 року ми живемо то тут то там. На данний момент, мій батько проживає в селі Бурківці, Тетіївського району Київської області. І служе там священнослужителем. Я пишу до вас з проханням про допомогу. На сьогодняшній день, мій батько потребує складної операції на сердці, по заміні клапану. Але ситуація ускладнюється тим що він ще й інвалід другої группи, з діагнозом – епілепсія. Київські лікарі сказали що ціна данної операції стартує від 70 000 гривень. Це за умови якщо пролежати в реанімації після неї три дні. Якщо потрібно буде пролежати довше ця сумма може збільшитися кратно. Для нашої родини це непідйомні гроші. Я маю справки від лікарів на підтвердження необхідності операції, їх я додам до цого листа. Наша родина проживає дуже бідно. Мій батько взагалі живе у напів розваленому будинку у селі Бурківці. Цей будинок йому надали як священнику. Але умови просто жахливі. Я звертаюся до вас за допомогою. У нашої родини є тільки два виходу. Або операція або похорон. Продавати нам немає що. А державна підтримка у розмірі вісімсот гривень, це не ті гроші які можуть щось змінити. Прошу вас не залишитися байдужими.
Щиро дякую вам, якщо ви дочитале це повідомлення докінця. Я точно знаю що Бог може діяти не тільки на пряму, але і через людей. Чи то батьки що кладуть подарунки своїм дітям під подушку на свято Миколая, чи добрі люди здатні на благородні вчинки.
З любов’ю Саранча Артем Олександрович. 
Якщо є можливість чи бажання допомогти на пряму номер картки 4149 4991 1408 2926. Саранча Арем Олександрович.