ЗАЯВА ПРЕС-СЛУЖБИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ)

ЗАЯВА ПРЕС-СЛУЖБИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ)

4 квітня 2019 року на сторінці Internet ресурсу “vesti-ukr.com” з`явилася стаття в якій цитуються слова митрополита Запорізького і Мелітопольського УПЦ (МП) Луки. Владика в притаманному йому стилі заявляє «На воре и шапка горит – в ПЦУ показали свою зависимость от политической ситуации и тех, кто эту ситуацию разыграл».

У прес-служби Запорізької Єпархії УПЦ (ПЦУ) виникло питання, що стало приводом такої заяви цього ієрарха РПЦвУ?

В статті наводиться скріншот (фото з екрану монітора) публікації якоїсь групи (імовірно з Facebook) під назвою «Помісна Церква України», зміст якої імовірно і став причиною такої реакції митрополита.

У відповідь на таку різку заяву владики Луки, прес-служба Запорізької єпархії УПЦ (ПЦУ) заявляє, що ми живемо в епоху цифрових технологій та інтернету. Мережа інтернет містить у собі велику кількість інформації, яка досить часто буває не перевіреною та не правдивою і яка може вводити людей в оману.

Єдиною офіційною сторінкою в мережі Internet Української Православної Церкви (Православної Церкви України), яка висвітлює офіційну позицію Церкви є «Єдина помісна Українська Православна Церква» –  https://www.pomisna.info.  У мережі Facebook – «Православна Церква України» – https://www.facebook.com/Orthodox.in.Ukraine/ Просимо звернути на це увагу.

Інформація, яка викладається в мережі Інтернет на інших схожих сторінках не завжди відповідає дійсності або навіть дискредитує (імовірно для цього вони і створювались) діяльність Православної Церкви України та її священнослужителів. Так само офіційно заявляємо, що Православна Церква України не являється політичним проектом, а є втіленням прагнення православних українців мати в своїй незалежній державі Єдину Помісну Автокефальну Православну Церкву.