ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ВІДЗНАЧИВ НАГОРОДАМИ СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ)

ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ВІДЗНАЧИВ НАГОРОДАМИ СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ)

Сьогодні 24 квітня у середу Страсного тижня у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Запоріжжя була звершена остання в цьому році Божествена Літургія раніше освячених Дарів. Богослужіння очолив керуючий Запорізькою Єпархією Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Преосвященніший Фотій, єпископ Запорізький і Мелітопольський.
Але для нашої Єпархії цей день став особливим ще через одну подію. Сьогодні владикою вручались нагороди духовенству Запорізької Єпархії УПЦ (ПЦУ).

Від так за представленням Преосвященнішого єпископа Фотія та з благословення Епіфанія, Блаженнійшого митрополита Київського та всієї України нагороди отримали наступні клірики:
Протоієрей Юрій Сокальський – правом носіння митри;
Протоієрей Степан Кутний – правом носіння хреста з прикрасами;
Протоієрей Ігор Ганущак – правом носіння хреста з прикрасами;
Протоієрей Ігор Синчина – правом носіння хреста з прикрасами;
Ієрей Віктор Ткач – возведений в сан протоієрея.
Його Преосвященство також відзначив нагородами:
Ієрея Діонісія Кравчука – правом носіння наперсного хреста;
Ієрея Сергія Московця – правом носіння камилавки;
Ієрея Андрія Фоменка – правом носіння набедреника;
Ієрея Артемія Саранчу – правом носіння набедреника;
Диякона Максима Банаха – правом носіння подвійного ораря.

В кінці богослужіння владика звернувся до присутніх представників кліру Запорізької Єпархії, привітав усіх з отриманими нагородами та підкреслив, що ці відзнаки благословенні священникам не тільки за їх працю та вклад у розвиток Запорізької Єпархії, але і для того, щоб спонукати до подальшої праці на ниві Христовій. Також Преосвященніший владика, побажав духовенству, щоб отримані земні нагороди не заважали отримувати нагороди небесні.

Прес-служба Запорізької Єпархії УПЦ (ПЦУ) щиро вітає усіх нагороджених священнослужителів з отриманими відзнаками і бажає по-перше не впасти в гординю від отриманого, а смирятись і продовжувати свою працю, ведучи віруючих до спасіння у Воскреслому Господі нашому Ісусі Христі.