15-ТА РІЧНИЦЯ ЗАСНУВАННЯ ХРАМУ НА ЧЕСТЬ АРХІСТРАТИГА БОЖОГО МИХАЇЛА СЕЛА ДОЛИНСЬКЕ

15-ТА РІЧНИЦЯ ЗАСНУВАННЯ ХРАМУ НА ЧЕСТЬ АРХІСТРАТИГА БОЖОГО МИХАЇЛА СЕЛА ДОЛИНСЬКЕ

Сьогодні 14 травня громада храму Архістратига Божого Михаїла села Долинське Запорізького району Української Православної Церкви (Православної Церкви України) відсвяткувала 15-ту річницю з дня заснування храму.
На честь цієї події, на запрошення настоятеля храму ієрея Єлисея Міхненка та фундатора церкви Богдана Михайловича Федчука, релігійну громаду с. Долинське відвідав з архіпастирським візитом керуючий Запорізькою Єпрахією УПЦ (ПЦУ) Преосвященніший єпископ Фотій.
Владика очолив святковий молебень до Архістратига Михаїла та освятив пам`ятну дошку на якій вказується фундатор цього храму. Його Преосвященству співслужили: секретар Запорізької Єпархії прот. Василь Пасічник, обласний благочинний прот. Василь Калин, благочинний Запорізького району прот. Ігор Ганущак та настоятель храму ієрей Єлисей Міхненко.
Після урочистого богослужіння Преосвященніший єпископ Фотій подякував усім присутнім клірикам та мирянам за спільну молитву, окремо владика звернувся до мецената та фундатора храму на честь Архістратига Божого Михаїла Богдана Михайловича та подякував за його значний вклад та працю у справі розвитку та зростання Православної Церкви України на теренах нашого Запорізького краю. Владика також підкреслив, що доки існує і діє храм, на кожному богослужінні підносяться молитви за фундаторів та будівничих цієї церкви.

Храм на честь Архістратига Божого Михаїла с. Долинське закладений у 2004 році, а збудований був у 2008 р. зусиллями мецената, головою об`єднаної сільської громади с. Долинське Запорізького району, Запорізької області Богданом Михайловичем Федчуком.