АНОНС. ЗАПОРІЗЬКА ЄПАРХІЯ УПЦ (ПЦУ) ЗАПРОШУЄ ЗАПОРІЗЬКІ РОДИНИ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЩОРІЧНОМУ “ФЕСТИВАЛІ СІМ`Ї”

АНОНС. ЗАПОРІЗЬКА ЄПАРХІЯ УПЦ (ПЦУ) ЗАПРОШУЄ ЗАПОРІЗЬКІ РОДИНИ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЩОРІЧНОМУ “ФЕСТИВАЛІ СІМ`Ї”

В місті Запоріжжі, вже традиційно, для жителів буде проведений «Фестиваль сім’ї – 2019».
Уже восьмий «Фестиваль сім’ї» стартує на День захисту дітей – 1 червня. Проте цього року свято триватиме два дні – 1 та 2 червня, у суботу та неділю.
Сімейне свято буде ще масштабнішим, аніж минулого року. За попередніми підрахунками очікується 25-30 тисяч гостей фестивалю.
Запорізька єпархія Української Православної Церкви (Православної Церкви України) запрошує усіх жителів та гостей міста Запоріжжя зі своїми родинами відвідати «Фестиваль сім’ї».
Запорізькою єпархією під час заходів буде встановлено локацію декоративно-ужиткового мистецтва.
На нашій локації проводитимуться майстер класи усі відвідувачі заходу, як дорослі так і діти матимуть змогу спробувати або навіть навчитись мистецтву створення ляльок-мотанок, подивитись на процес створення шедеврів Петриківського розпису і навіть самим спробувати щось намалювати такою технікою. Менші діти матимуть можливість проявити свою фантазію та створити малюнки з пластеліну.
Головна мета заходу – подарувати справжнє веселе свято дітям, які обмежені в спілкуванні з навколишнім середовищем. Діти мають відчути себе частиною великого світу, де  є гідне місце для них.  «Фестиваль сім’ї» також прагне об’єднати родини, яким дає можливість весело та цікаво провести час разом.
1 червня відбудеться святкове відкриття фестивалю. Однією з масштабних локацій заходу стане «Ярмарок спорту», де буде представлено  різноманіття спортивних асоціацій, шкіл, секцій та клубів, які працюють як у місті Запоріжжі, так і в громадах  області. Ввечері на родини чекатиме святковий концерт.
Наступного дня, 2 червня, до проведення різноманітних заходів долучиться громадська організація «Всеукраїнська федерація «Спас».
Для гостей свята, учасників вікторин та виконавців концертних виступів організатори фестивалю вже запланували 1,5 тисячі подарунків.