ЗАПОРІЗЬКА ЄПАРХІЯ УПЦ (ПЦУ) ВЗЯЛА УЧАСТЬ У 8-МУ ЩОРІЧНОМУ “ФЕСТИВАЛІ СІМ`Ї”

ЗАПОРІЗЬКА ЄПАРХІЯ УПЦ (ПЦУ) ВЗЯЛА УЧАСТЬ У 8-МУ ЩОРІЧНОМУ “ФЕСТИВАЛІ СІМ`Ї”

1 і 2 червня в запорізькому Центральному парку культури і відпочинку «Дубовий гай» пройшов масштабний «Фестиваль сім’ї», приурочений до Дня захисту дітей. Цей фестиваль проводиться в Запоріжжі увосьме, але цього року свято тривало два дні – в суботу і неділю. Це були дуже насичені і барвисті вихідні.
1 червня керуючий Запорізькою Єпархією УПЦ (ПЦУ) Преосвященніший єпископ Фотій, взяв участь в урочистій ході, пред відкриттям фестивалю, колона на чолі з сім’ями спортсменів Запоріжжя барвистим «Парадом щасливих сімей» пройшла від Майдану Свободи до Центрального парку «Дубовий гай». Владика, також взяв участь в урочистому відкритті фестивалю та щиро дякує всім хто долучився до участі у Фестивалі і підтримав ствердження та укріплення істиних сімейних цінностей – “Нехай Господь береже українські родини, їх міцність та добробут, дарує їм щиру любов та посилає благословення на всіх нас.”
З благословення Преосвященнішого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського, та за сприяння пані Оксани Калини, Жіноче запорозьке козацтво. та Клубу “Козацьке дозвілля” Запорізькою Єпархією УПЦ (ПЦУ) в парку була облаштована локація декоративно-ужиткового мистецтва. Дітям дали можливість проявити свою фантазію та створити малюнки фарбами, олівцями та фламастерами. Також малеча вправлялась у майструванні власними руками невеличких іграшкових літачків.
В рамках Фестивалю сім’ї на локации УПЦ(ПЦУ) був проведений майстер-клас йоги для дітей . вела майстер-клас Анастасія Залеська.
Допомагали в облаштуванні локації клірики Свято-Покровського храму на о. Хортиця протоієрей Віктор Ткач та ієрей Діонісій Кравчук. Фестиваль сім`ї відвідали тисячі жителів та гостей міста Запоріжжя. Зважаючи на таку кількість людей, локація організована Запорізькою єпархією УПЦ (ПЦУ) завжди була заповнена відвідувачами різного віку. Усі хто брав участь залишились задоволеними та отримали додаткову порцію натхнення.