ЧИН ПОХОРОНУ НАД НОВОПРЕДСТАВЛЕНИМ БІЙЦЕМ БАТАЛЬЙОНУ “АЗОВ” ІГОРЕМ ПРОЗАПАСОМ

ЧИН ПОХОРОНУ НАД НОВОПРЕДСТАВЛЕНИМ БІЙЦЕМ БАТАЛЬЙОНУ “АЗОВ” ІГОРЕМ ПРОЗАПАСОМ

Сьогодні 5 червня на площі Героїв у місті Запоріжжі простились з бувшим начальником артполка батальйону “Азов” Ігорем Прозапасом, який 3-го червня упокоївся від зупинки серця.
З благословення Преосвященнішого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського та на прохання рідних померлого, клірики міста Запоріжжя відправили чин похорону за новопредставленим рабом Божим Ігорем.
Чин похорону очолив клірик Свято-Троїцького кафедрального собору м. Запоріжжя прот. Анатолій Кусик, якому співслужили клірики Свято-Покровського хараму на о. Хортиця прот. Віктор Ткач та ієрей Діонісій Кравчук та капелан 55-ї бригади ЗСУ ієрей Андрій Фоменко.
У проповіді о. Анатолій висловив слова співчуття рідним, близьким та друзям померлого бійця.
“Кіхот” (Ігора Прозапаса) родом із Запоріжжя. Був учасником Революції гідності й одним із тих, хто зупинив проросійські сили у Запоріжжі 13 квітня 2014-го.
Під час бойових дій поблизу Широкиного потрапив із побратимами у засідку, але вивів увесь особовий склад без жодних втрат. Про нього зняли фільм “СІЧ” від Радіо Свобода.
Старший лейтенант Прозапас був автором декількох наукових статей, зокрема, про систему управління вогнем ISTAR у сучасному військовому конфлікті. І одним із офіцерів, які впроваджували стандарти НАТО в “Азові”.
Удома у Ігоря Прозапаса залишилися батьки та старший брат Валерій, також доброволець.
Прес-служба Запорізької єпархії УПЦ (ПЦУ) висловлює щирі співчуття рідним та друзям новопредставленого раба Божого Ігоря. Вічная йому пам`ять! Нехай з Богом спочиває.