АНОНС. ТРОЇЦЬКА ПОМИНАЛЬНА СУБОТА У СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ М. ЗАПОРІЖЖЯ

АНОНС. ТРОЇЦЬКА ПОМИНАЛЬНА СУБОТА У СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ М. ЗАПОРІЖЖЯ

Свята Церква підносить безперестанні молитви за спочилих отців і братів наших на всякому Богослужінні. Але, крім того, Церква творить у певні часи особливе поминання всіх від віку померлих отців і братів по вірі, що удостоїлися християнської кончини, рівно і тих, які, захоплені раптовою смертю, не були напучені в загробне життя молитвами Церкви. Звершувані при цьому панахиди називаються вселенськими.
Перед Днем Святої Тройці, Зіслання Святого Духа на апостолів, Православна Церква встановила поминальну суботу.
Троїцька поминальна субота цього року припадає на 15-е червня.
Від так 15-го червня у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Запоріжжя Української Православної Церкви (Православної Церкви України) буде звершена заупокійна літургія після якої священнослужителями храму на честь Святої Трійці буде відслужена панихида. Панихиду очолить керуючий Запорізькою єпархією УПЦ (ПЦУ) Преосвященніший єпископ ФОТІЙ.
Початок Літургії о 8-30.

Всіх жителів і гостей міста Запоріжжя запрошуємо до спільної молитви за всіх від віку спочилих християн у Свято-Троїцькому соборі.

За консультацією і зі всіма питаннями можна звертатись за телефоном: (0612) 95-16-81.

Соборо Святої Трійці знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Святоволодимирська (Калініна) 101-а, зупинка транспорту Культурная.