ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ХРАМОВОГО СВЯТА НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ ЛУКИ ВОЙНО-ЯСЕНЕЦЬКОГО У М. ХАРКОВІ

ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ХРАМОВОГО СВЯТА НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ ЛУКИ ВОЙНО-ЯСЕНЕЦЬКОГО У М. ХАРКОВІ

11 червня храм на честь святителя Луки Войно-Ясенецького єпископа Кримського, на території Військово-медичного клінічного центру Північного регіону в місті Харкові святкував праздник — своє храмове свято.
Архієрейську службу очолив єпископ Харківський та Богодухівський Митрофан. Його Преосвященству співслужив керуючий Запорізькою єпархією УПЦ (ПЦУ) Преосвященніший єпископ Фотій, капелани та духовенство Харківської єпархії. На богослужінні також молилися керівництво військово-медичного клінічного центру, поранені бійці та лікарі шпиталю.
“Цей лікувальний заклад є однією з найстаріших таких установ. Важко й підрахувати, скільки врятовано тут людських життів за майже півтора століття історії. З початком проведення антитерористичної операції харківські військові медики одними з перших почали надавати допомогу пораненим воїнам. Зараз медцентр можна назвати фронтовим госпіталем, ваш досвід переймають військові лікарі по всьому світі. Бажаю нових професійних висот усім вам” – сказав єпископ Митрофан.
Також єпископ Митрофан поспілкувався з пораненими бійцями, помазав їх святим миром та подякував їм за захист нашої держави.
Настоятель храму капелан Ігор Маяк, який здійснює своє служіння і допомагає пораненим бійцям в шпиталі, подякував усім присутнім за молитовне спілкування та розділену духовну радість.
По завершенні Богослужіння пролунало урочисте многоліття українським воїнам та всьому українському народові.
ДЖЕРЕЛО