ПРЕОСВЯЩЕННІШОГО ЄПИСКОПА ФОТІЯ ВІДЗНАЧЕНО ПОДЯКОЮ ЗА ДОПОМОГУ В ОРГАНІЗАЦІЇ “ФЕСТИВАЛЮ СІМ’Ї” В М. ЗАПОРІЖЖІ

ПРЕОСВЯЩЕННІШОГО ЄПИСКОПА ФОТІЯ ВІДЗНАЧЕНО ПОДЯКОЮ ЗА ДОПОМОГУ В ОРГАНІЗАЦІЇ “ФЕСТИВАЛЮ СІМ’Ї” В М. ЗАПОРІЖЖІ

На цьогорічному Фестивалі сім’ї, що відбувся у обласному центрі з нагоди Дня захисту дітей, було встановлено національний рекорд – «Найбільше коло щасливих родин». Офіційно у Книзі рекордів України зафіксовано:  діаметр кола щасливих запорізьких родин склав 2 кілометри.

Керівник проекту – організатор фестивалю Дмитро Матюхін подякував усім співорганізаторам, які допомагали при підготовці та проведенні VII Фестивалю сім’ї.

– У цьому році фестиваль сім’ї вийшов на новий рівень, адже впродовж двох днів його відвідали понад 25 тисяч гостей та учасників. Ми розуміємо, що за цим стоїть велика робота організаторів. Цього року було організовано роботу майже 200 локацій. Діти та їх батьки мали можливість розважитися та взяти участь у пізнавальних заходах, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

За вагомий внесок в організації наймасштабнішого свята Запорізького краю – Фестивалю сім’ї організатори відзначили подяками всіх, хто долучився до підготовки та проведення цього культурно-розважального заходу. А саме нагороджено: заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна, директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Світлану Абдурахманову, начальника ГТУ юстиції у Запорізькій області Сергія Васильцова, єпископа Запорізького та Мелітопольського Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Фотія, єпископа Яна Собіла, начальника сектору зв’язків із ЗМІ  ГУ ДСНС в області Юлію Баришеву, інспектора із зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Ірину Кириченко, представницю Червоного Хреста Оксану Бекетову, в.о. директора Запорізького обласного центру соціально-психологічної допомоги Олесю Шахарову та директора Запорізького обласного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Оксану Понікарову.

Нагадуємо, що Запорізька єпархія УПЦ (ПЦУ), з благословення Преосвященнішого єпископа Фотія, брала участь у “Фестивалі сім’ї”, який проводився в парку “Дубовий гай”, та встановлювала свою локацію.

ДЖЕРЕЛО