ПРОТОІЄРЕЙ ВАСИЛЬ ТЕРНО ПРОВІВ ПАНИХИДУ ЗА УСІМА ЗАГИБЛИМИ ГЕРОЯМИ ЗА ВІРУ ТА ВОЛЮ УКРАЇНИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦЬКОГО КОЛА

ПРОТОІЄРЕЙ ВАСИЛЬ ТЕРНО ПРОВІВ ПАНИХИДУ ЗА УСІМА ЗАГИБЛИМИ ГЕРОЯМИ ЗА ВІРУ ТА ВОЛЮ УКРАЇНИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦЬКОГО КОЛА

З благословення Преосвященнішого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського, клірик Запорізької єпархії, голова єпархіального відділу по роботі з козацькими організаціями протоієрей Василь Терно взяв участь у проведенні Всеукраїнського Козацького Кола.

За дорученням старшини та старейшин, отець Василь, який вже багато років є звичаєвим духовним батьком мав честь відкрити Всеукраїнське Козацьке Коло та прочитав Молебень, потім, усі разом заспівали державний Гімн України.

Видатні отамани і старійшини, воїни — герої ЗСУ, учасники бойових дій, керівники загальноукраїнських громадських організацій, митці були запрошені до виступів.

Усі підтримали прийняття програми розвитку козацтва і державну Стратегію національно-патріотичного виховання молоді.
Шановний старійшина, учасник Самооборони, АТО, Валерій Матченко, яскраво іноді з біллю у голосі про боротьбу з ворогом на фронті, подвиги наших Героів, подякував і сказав добрі слова на честь волонтерів, його підтримав також відомий в Україні отаман, учасник бойових дій, Майдану Ігор Грицаєнко.
Голова Координаційної Ради з питань розвитку козацтва при ЗОДА Костянтин Рижов, щиро привітав усіх присутніх та розповів про системну роботу у проведенні спортивних й звичаєвих заходів, закликав козаків до виховної роботи з молоддю, підтримав головні загально — українські напрями спільної діяльності, особливо створений у Запоріжжі Український козацький патріотичний рух інформаційного спротиву агресорам і окупантам.

Після обговорень тем, які виникли на порядку деному, козаки учасники Руху опору із прапором України попереду стали у Коло, а священник ПЦУ отець Василь (Терно), прочитав панихиду і всі присутні помолилися за душі загиблих у битвах усіх часів за Україну воїнів.
Після траурного звичаєвого проходження по Колі, хрест Пам’яті і бойової Слави, побратими з молитвою пронесли до рідного Дніпра і урочисто направили у тихі води величезної народної ріки, яка тисячоліттями захищала, допомагала, виховувала і годувала наших пращурів.