ГВАРДІЙЦІ ЧАСТИНИ 3026 НГУ В ДЕНЬ СВЯТА ТРІЙЦІ ПОМОЛИЛИСЬ У СВЯТО-ПОКРОВСЬКОМУ ХРАМІ НА О. ХОРТИЦЯ

ГВАРДІЙЦІ ЧАСТИНИ 3026 НГУ В ДЕНЬ СВЯТА ТРІЙЦІ ПОМОЛИЛИСЬ У СВЯТО-ПОКРОВСЬКОМУ ХРАМІ НА О. ХОРТИЦЯ

Сьогодні 16 червня на п’ятдесятий день після Пасхи Свята Православна Церква відзначає Велике двонадесяте свято Сходження Святого Духа на апостолів, яке в народі ще називають Трійцею або П’ятидесятницею.

В цей святковий день по розпорядженню командира частини та на запрошення військового капелана частини ієрея Діонісія Кравчука гвардійці частини 3026 Націоанальної Гвардій України відвідали богослужіння у храмі на честь Покрови Пресвятої Богородиці, що на території музейного комплексу “Запорозька Січ”. В цей день на богослужінні військовослужбовці мали змогу помолитись за себе за своїх рідних та близьких, поспілкуватись зі священником на особисті духовні теми.

Після закінчення літургії у храмі, з благословення настоятеля Покровської церкви, відбувся концерт Народного ансамблю “Оксамит”, під час якого усі присутні, включаючи гвардійців, мали змогу насолодитись програмою духовних та народних піснеспівів.

Після концерту нацгвардійці частини 3026 оглянули експозиції, які представлені на території музейного комплексу “Запорозька Січ” та насолодились природою та краєвидами відомого на всю Україну заповідника Хортиця.

Запорізька єпархія УПЦ (ПЦУ) висловлю щиру подяку командуванню частини 3026 Національної Гвардії України, за піклування про духовність особового складу частини, а отже і про морально-етичний стан гвардійців.