КАПЕЛАН ВЧ 3033 ПРОТОІЄРЕЙ АНАТОЛІЙ КУСИК БЛАГОСЛОВИВ БІЙЦІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ, ЯКІ СКЛАЛИ ВІЙСЬКОВУ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ

КАПЕЛАН ВЧ 3033 ПРОТОІЄРЕЙ АНАТОЛІЙ КУСИК БЛАГОСЛОВИВ БІЙЦІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ, ЯКІ СКЛАЛИ ВІЙСЬКОВУ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ

15 червня в 4 патрульному батальйоні військової частини 3033, що дислокується в місті Енергодар, особовий склад навчального збору, який пройшов попередню чотирьохтижневу підготовку, склав військову присягу на вірність українському народові.
На урочистих заходах були присутні керівники міста, батьки новоспечених гвардійців, представники ЗМІ.
Кожен молодий воїн з великою гордістю виголошував слова військової присяги, глибоко розуміючи всю відповідальність та важливість справи по захисту Батьківщини.
По закінченню урочистої частини воїнів привітали почесні гості та батьки, а військовий капелан частини, протоієрей Анатолій Кусик, з благословення Преосвященнішого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського, провів святковий молебень, благословив гвардійців на гарну службу та покропив святою водою.
Після проходження урочистим маршем та винесення прапору Національної гвардії увазі присутніх було представлено невеличку концертну програму у виконанні військового оркестру 23-ї бригади та співачок культурно-ділового центру Запорізької атомної станції.
Насамкінець заходу командування частини поспілкувалось з батьками, щодо проходження військової служби в нашій бригаді. Їх ознайомили із основними завданнями, які виконує Національна гвардія і військова частина зокрема, розповіли про забезпечення військовослужбовців, порядок надання відпусток та відповіли на інші питання.