КЛІРИКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ) ПРОЙШЛИ НАВЧАЛЬНИЙ КУРС ЛЕКЦІЙ “ШКОЛИ ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ”

КЛІРИКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ) ПРОЙШЛИ НАВЧАЛЬНИЙ КУРС ЛЕКЦІЙ “ШКОЛИ ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ”

Цими днями 28 – 29 червня 2019 року в місті Запоріжжі громадською організацією “Моє покоління” був проведений навчальний курс лекцій “Школа подружнього життя” для тренерів та вчителів загальноосвітніх закладів.

З благословення Преосвященнішого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського у заходах взяли участь клірики Запорізької єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України): настоятель Свято-Покровського храму на о. Хортиця протоієрей Віктор Ткач та штатний священик цієї церкви ієрей Діонісій Кравчук.
Курс лекцій проводив особисто голова ГО “Моє покоління” Олег Валерійович Олійник.

Учасники тренінгу отримали необхідні знання та навички по організації Школи подружнього життя в своєму місті та по роботі з держорганами в цьому напрямку. Також всі присутні прослухали повний курс лекцій по программі “Школа подружнього життя” й отримали потрібні матеріали для організації роботи своєї школи.

По закінченні курсу всі зареєстровані учасники отримали відповідні сертифікати.

Програма “Школа подружнього життя” отримала гриф МОН України: “Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах” (Лист ІМЗО від 10. 10. 2018 р. №22. 1/12-Г-937).

Отримавши сертифікати такого зразка, священики тепер мають можливість:
– проводити курси в молодіжних центрах та на інших молодіжних платформах області;
– організовувати стаціонарні школи в своєму місті за підтримки відділів сім’ї та молоді;
– проводити курси в навчальних закладах та загальноосвітніх школах при узгодженні з адміністрацією закладів.

Проведений захід є дуже корисним для всього суспільства не лише Запорізького регіону, але і для всіх українців, адже дана програма дає можливість професійно донести населенню будь-якого віку, починаючи від середньої школи, істині християнські сімейні цінності, а також допомогти парам у розбудові своєї сім’ї чи збереженні вже існуючої.